Bülten #15: 2020'den 2021'e

2020'den sevdiğimiz bilgi kaynakları ve en sevilen Üretim Bandı içerikleri..

Bültene hoş geldin 👋

Bu sayıda 2020’yi geride bırakırken hangi blogları okuduk, podcastleri dinledik ve newsletterları takip ettik bir derleyip toparlayalım istedik. Üretim Bandı’nın bu zamana dek en sevilen podcastlerini ve bültenlerini de bir araya getirdik.

Bülten’e 2020’nin Haziran ayında başladık ve bir şekilde 15. sayısına kadar firesiz geldik! Umarız ki oradan buradan düşünce süreçlerine ya da çalışma biçimine katkımız olmuştur. Yakında kimi sıkı okuyucularımızla bir araya gelip geri bildirimlerini ve önerilerini öğrenmek niyetindeyiz, onu beklemeden bana Slack’ten ulaşıp fikirlerinizi paylaşmanız da bizi çok mutlu eder.

İyi seneler!
Burcu

Hatırlatma: Üretim Bandı Slack! 🎉

Slack’te her geçen gün daha aktifiz: Podcast bölümlerini ilk elden Slack’ten duyuruyoruz, üyelerimiz de ilk elden iş ilanlarını buradan paylaşıyor. Ürün geliştirmeyle alakalı birçok konuda sorular sorup cevaplar alabildiğimiz bir platform olma yolundayız, soruların veya bildiğin konularda topluluğa katkı sağlayabilecek cevapların için bekliyoruz:

Slack Grubumuza Katıl


Üretim Bandı’nın En Sevilenleri

2020 Üretim Bandı için podcast’ler olsun, bülten olsun, eğitimler olsun, webinarlar olsun dolu dolu bir yıldı. Bülten ve podcast özelinde en sevilen içeriklerimiz şöyle oldu:

En çok okunan bülten sayılarımız

En çok dinlenen podcast bölümlerimiz

Sevdiğimiz kaynaklar

Tüm Üretim Bandı içeriklerini aslında tek bir amaçla üretiyoruz: Bilgiyi ortaya çıkarmak ve toplulukla paylaşmak. Bunu yaparken ilham aldığımız ve yeni şeyler öğrendiğimiz kaynaklar çok, ancak bu sene en çok sevdiklerimiz ve takip ettiklerimiz şunlardı:

Newsletterlar ve bloglar

Podcastler

Raporlar